Consolation Prizes

S.No Roll No Name Class Section School Group
1 6007 PREETY KUMARI 2 A GOV. GIRLS SR. SECONDARY SCHOOL OKHLA PHASE-II 1
2 1572 MARSHIEKA GONWANT 2 G AMITY INTERNATION SCHOOL 1
3 1191 Shlok 1st A St. Anthony’s 1
4 1199 Vashisht 1st B St. Anthony’s 1
5 1200 Hardik Lohuni 1st B St. Anthony’s 1
6 1400 Ishita Bajaj 2nd B J.S.S 1
7 1397 Vanshika Rawat 1st B J.S.S 1
8 1403 Prisha Mohan 2nd E J.S.S 1
9 1019 Arohi Viadhay 2nd A S.S.G.N 1
10 1170 Lavanya Thakur 2nd D Assisi Convent School -33 1
11 1160 Laxmi Priya 2nd D Assisi Convent School -33 1
12 1181 Vaibhavi Singh 2nd A Assisi Convent School -33 1
13 1326 Siddhi Jadol   B Assisi convent Primary School -17 1
14 1306 Anweita Srivastava   B Assisi convent Primary School -17 1
15 1291 Divyanshi Thapliyal     Assisi convent Primary School -17 1
16 1292 Vrishti Kaushik   A Assisi convent Primary School -17 1
17 1297 Aradyaa Verma     Assisi convent Primary School -17 1
18 1288 Navya     Assisi convent Primary School -17 1
19 1272 Payal   B Assisi convent Primary School -17 1
20 1434 Pranjal Sharma   C Assisi convent Primary School -17 1
21 1440 Shreyank     Assisi convent Primary School -17 1
22 1011 Kuvam Piplani 2nd C Bengal Arts Acadamey 1
23 1015 Shreya Vahi 2nd E Bengal Arts Acadamey 1
24 1001 Roshita Mahajan 2nd E Bengal Arts Acadamey 1
25 1009 Pari Sikka 2nd F Bengal Arts Acadamey 1
26 1466 Aarini K Anand 1st B Ryan International 1
27 1492 Atreyi Shukla 2nd A Ryan International 1
28 1457 B. Krithna 2nd A Ryan International 1
29 1462 Ananya Dixit 1st A Ryan International 1
30 1439 Sneha Maity 2nd C DAV 1
31 1019 AAROHI MUKHOPADHAY 2 A SOMERVILLE SCHOOL GR. NOIDA 1
             
S.No Roll No Name Class Section School Group
1 2161 Piyush Kumar 4th A St. Anthony’s 2
2 2167 Gaurav Bhist 4th B St. Anthony’s 2
3 2138 Karan Singh Khati 3rd A St. Anthony’s 2
4 2136 Harshika Goswami 3rd A St. Anthony’s 2
5 2139 Unati 3rd A St. Anthony’s 2
6 2334 Abhash Kumar Jha 3rd A J.S.S 2
7 2330 Virbuti Sharma 3rd A J.S.S 2
8 2323 Vartika Sharma 4th A J.S.S 2
9 2217 Nidhi Kumari 4th A M.P.P 2
10 2097 Priyani Prasad 4th B Assisi Convent School -33 2
11 2055 Krish Sasmal 3rd A Assisi Convent School -33 2
12 2084 Aryan Joshi 4th B Assisi Convent School -33 2
13 2100 Ayush Adhikari 4th C Assisi Convent School -33 2
14 2076 Vaibhavi Pandit 3rd D Assisi Convent School -33 2
15 2099 Devyani Gupta 4th B Assisi Convent School -33 2
16 2246 Anwesha Sawal 3rd B Assisi convent Primary School -17 2
17 2252 Shobham Kumar 3rd B Assisi convent Primary School -17 2
18 2261 Anushree Diman 3rd B Assisi convent Primary School -17 2
19 2230 Alfiya Quiraishi 3rd A Assisi convent Primary School -17 2
20 2025 Adhyayan Bisht 3rd D Bengal Arts Acadamey 2
21 2008 Aviral Agarwal     Bengal Arts Acadamey 2
22 2000 Merwyn Jason Val 3rd A Bengal Arts Acadamey 2
23 2358 Shoboni Kakar 4th A DAV 2
24 2348 Naitika Sharma 3rd A DAV 2
25 2350 Chirag 3rd B DAV 2
26 2610 VAANYA AGARWAL 3 B MAYOOR SCHOOL 2
27 2636 DEBA PRATAP PANDA 4 B VBPS NOIDA 2
             
S.No Roll No Name Class Section School Group
1 3123 Himanshu Goswami 6th B St. Anthony’s 3
2 3134 Daksh Singh 6th A St. Anthony’s 3
3 3135 Priyanka Singh 6th A St. Anthony’s 3
4 3112 Lavishka Rana 5th B St. Anthony’s 3
5 3326 Aayush Aggrawal 3rd A St. Anthony’s 3
6 3156 Neha Jha 6th C Adarsh Public School 3
7 3145 Sai Raul 5th A Adarsh Public School 3
8 3187 Anshika Shakya 5th A Adarsh Public School 3
9 3152 Rachit Choudary 6th A Adarsh Public School 3
10 3157 Nikhil Katiyar 6th C Adarsh Public School 3
11 3159 Aditi Dubey 6th C Adarsh Public School 3
12 3089 Felilia Regi 6th D Assisi Convent School -33 3
13 3060 Daksh Rawat 5th D Assisi Convent School -33 3
14 3071 Rudra Bharadwaj 6th A Assisi Convent School -33 3
15 3076 Riya Sharma 6th B Assisi Convent School -33 3
16 3004 Yash Pandey 6th B Bengal Arts Acadamey 3
17 3025 ARYAN KAPOOR 5 A RYAN INTERNATION 3
18 3315 PREETI KUSHWA 6   JP PUBLIC SCHOOL 3
19 3302 AVIJIT 6 B APEEJAY SCHOOL 3
20 3311 RAAMAUSNH 6 PHEONIX LOTUS VALLEY 3
             
S.No Roll No Name Class Section School Group
1 4080 Sahil Kumar 8th B Adarsh Public School 4
2 4073 Ritu Chahar 8th A Adarsh Public School 4
3 4121 Yashaswini Garg 8th A J.S.S 4
4 4094 Priyanka 8th A M.P.P 4
5 4087 Anjali 8th A M.P.P 4
6 4088 Nidhika 8th A M.P.P 4
7 4032 Manvi Bhandari 7th B Assisi Convent School -33 4
8 4048 Monu Saxena 8th E Assisi Convent School -33 4
9 4027 Tanishka Yadav 7th A Assisi Convent School -33 4
10 4033 Aditi Mishra 7th B Assisi Convent School -33 4
11 4046 Priya Adhikari 8th D Assisi Convent School -33 4
12 4036 Keerti 7th C Assisi Convent School -33 4
13 4001 Ishita Mahajan 8th A Bengal Arts Acadamey 4
14 4004 Porijayi Nag 8th A Bengal Arts Acadamey 4
15 4164 Mansi Patel 8th B Ryan International 4
16 4178 Tanisha Sahoo 8th G Kaitan 4
17 4168 VIJOEY DAS 8 A LORD MAHAVIRA SCHOOL 4
18 4173 NAIRITA GUHA 8 C VBPS NOIDA 4
19 4008 AKSHITA KUMAR 8 C VBPS NOIDA 4
20 4179 NIDARSHANA 8 A RED ROSE PUBLIC SCHOOL 4
21 4162 RUHEEN SHARIFF 8 D VBPS NOIDA 4
             
S.No Roll No Name Class Section School Group
1 5013 Priyanka Joshi 9th D Assisi Convent School -33 5
2 5012 Rashi Nirvah 9th E Assisi Convent School -33 5
3 3046 Amaan Ali 5th A Assisi Convent School -33 5
4 5010 Aditi Patel 9th A Bengal Arts Acadamey 5
5 5001 Tushit Khanna 9th E Bengal Arts Acadamey 5
6 5007 Falguni Dhingra 10th F Bengal Arts Acadamey 5
7 5003 Subhabrata Pal 10th   Bengal Arts Acadamey 5
8 5059 Shruti Singh 10th D Modern 5
9 5059 SHRUTI SINGH 10 A MORDEN SCHOOL 5
10 5056 SHNEHA CHAKRABORTY 9 E APEEJAY SCHOOL 5
11 5008 ALWIN THOMAS 10 B BRAHRAHMANADA PUBLIC SCHOOL 5
12 5051 ANSHUMAN RAWAT 9 B BBPS NOIDA 5
13 5004 KHUSHI SIKKA 10 D SOMERVILLE SCHOOL NOIDA 5
14 5009 PRERNA DIMRI 10 B FR. AGNEL SCHOOL NOIDA 5
15 5061 ANSHUMAN BANSAL 10 B SOMERVILLE SCHOOL NOIDA 5
16 5040 GAUTAM KUMAR 10 B GOV. BOYS SR. SECONDARY SCHOOL 5
17 5006 MUSKAN JETHANI 9 D SARLA CHOPRA DAV PUBLIC SCHOOL 5